Technologie Kompozytowe CSK

  CS Kompozyty

  Firma wywodzi się z Grupy CSV, od ponad 25 lat działającej na rynku jako niezawodny partner w sektorze produkcji i dystrybucji chemii lakierniczej.

  Przez wiele lat funkcjonowaliśmy jako dział specjalizujący się w technologiach kompozytowych.

  Nasz stabilny rozwój sprawił, że podjęto decyzję o zwiększeniu autonomii zespołu, co dało możliwość optymalizacji poszczególnych działań i procesów zgodnie ze specyfiką branży kompozytowej. Dzięki temu mamy szansę wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zakresie jakości obsługi.

  Nasza oferta

  Bogaty asortyment i szkolenia

  W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment materiałów i urządzeń do produkcji wyrobów kompozytowych. Zapewniamy również usługi z zakresu doradztwa, szkoleń i badań laboratoryjnych.

  Barwienie żelkotów

  CS Kompozyty łączy wysokie kompetencje w zakresie barwienia produkowanych przez nas żelkotów z wiedzą i wsparciem technologicznym oraz sprawną dystrybucją bezpośrednio do klienta.

  Nasi partnerzy

  Naszymi Partnerami są tacy producenci jak:
  Scott Bader, Spheretex, Nidaplast, Hexcel, Vosschemie. Szczególną wagę przywiązujemy do propagowania na polskim rynku nowoczesnych i bezpiecznych dla środowiska technologii. Współpracujemy również z uczelniami i studenckimi kołami naukowymi.

  Siedziba firmy

  Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie, natomiast na terenie całego kraju działa zespół doradców techniczno-handlowych 
  posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne w branży kompozytowej.

  logotypy

  © 2017-2022 CS Kompozyty Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja SurmaCreation.